Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Krauff

Сковорідка для млинців Krauff RockWell 25-45-109 24 см чорний

Фото - Сковорода Krauff RockWell 25-45-109 24 см  чорний
Krauff RockWell 25-45-109
Колір
Тип
для млинців
Розмір
24 см
Товщина дна
4.5 мм
Товщина стінок
4 мм
Висота стінок
2.5 см
Матеріал сковороди
кований алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт) / Greblon C3 /
Кількість шарів покриття
3 шари
Функції та можливості
індукційне дно
Країна походження бренду
Німеччина
Офіційний сайт
krauff.com
Дата додавання на E-Katalog
липень 2022
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Krauff RockWell 25-45-109 24 см чорний

Сковорідка для млинців KRAUFF 240мм ал. Rock Well 25-45-109

Маркетплейс: Rozetka.ua  Юзон З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
866 грн.

Сковорода для млинців Krauff алюмінієва 24 см (25-45-109)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mr. Joe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
908 грн.

Сковорідка для млинців 24см ал. Rock Well 25-45-109 тмkrauff

Маркетплейс: Rozetka.ua  Your House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 058 грн.

Динаміка цін на Krauff RockWell 25-45-109 24 см чорний