Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   LaCie

Жорсткий диск (HDD) LaCie 2big RAID STHJ8000800 8 TB

Фото - Жорсткий диск (HDD) LaCie 2big RAID STHJ8000800 8 TB
Відео 12Фото 2
LaCie STHJ8000800
8 TB16 TB
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
RAID-масив / RAID 0/1/JBOD /
Призначення
для ПК
Об'єм
8 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
USB-C 10Gbps
Гарантія виробника
5 років
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Док-станція
Корпус
металевий / алюміній /
Офіційний сайт
lacie.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Жорсткі диски Seagate IronWolf Pro. Накопичувачі можуть бути об'єднані в масив RAID 0, RAID 1 або JBOD. Заявлена швидкість передачі даних 440 Мбайт/с. Алюмінієвий корпус для зниження шуму і вібрацій.

Високопродуктивний зовнішній стаціонарний дисковий масив з сімейства LaCie 2big RAID, яке складається з 9 моделей ємністю від 8 до 48 Тб. До комп'ютера Apple Mac/MacBook або PC підключається за допомогою високошвидкісного інтерфейсу USB-C 3.2 Gen2. Здатний працювати з інтерфейсом Thunderbolt 2 (перехідник на USB-C купується окремо). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований вирішення завдань резервного копіювання, зберігання та перенесення інформації.

Допоможе швидко звільнити вільне місце на накопичувачі ПК або ноутбука, який працює під керуванням Windows 10/11 або MacOS 10.12 (і вище). Конструкція дискового масиву LaCie 2big RAID STHJ8000800 включає два високоякісні вбудовані HDD-накопичувач корпоративного класу Seagate IronWolf Pro, які можуть працювати в трьох різних режимах. RAID 0 є дисковим масивом підвищеної продуктивності з чергуванням без відмовостійкості.

Цей режим значно прискорює продуктивність читання-запису, наближаючи ці показники до демонструють SSD SATA-накопичувачі. Режим RAID 1 забезпечує повне дзеркалювання (дублювання) дисків, зменшуючи штатну ємність вдвічі (до 4000 Гб), але багаторазово збільшуючи стійкість до відмов (вихід з ладу одного з дисків не призводить до втрати інформації). Крім цього, підтримується режим JBOD, при якому обидва вбудовані HDD-накопичувачі працюють незалежно один від одного.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити LaCie 2big RAID STHJ8000800 8 TB

Усі ціни 23 →

Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 8.0TB LaCie Black (STHJ8000800) STHJ8000800

Зовнішній жорсткий диск LaCie Rugged Mini Black 8TB (STHJ8000800) — це надійний портативний накопичувач, створений для зберіг... щеання великих обсягів даних та роботи в складних умовах. Модель вирізняється фірмовим захищеним дизайном серії Rugged із прогумованим корпусом, який допомагає захистити пристрій від ударів, вібрацій та випадкових пошкоджень під час транспортування. Накопичувач має об’єм 8 ТБ і оснащений інтерфейсом USB 3.2 Gen 1, що забезпечує швидку передачу файлів та сумісність із сучасними ПК, ноутбуками й іншими пристроями. Завдяки компактному форм-фактору та високій місткості модель чудово підходить для фотографів, відеомонтажерів, дизайнерів та користувачів, які працюють із великими медіафайлами. LaCie Rugged Mini Black стане хорошим вибором для тих, хто шукає місткий, мобільний та витривалий зовнішній накопичувач для щоденної роботи, резервного копіювання та безпечного зберігання важливих даних.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
27 447 грн.

Зовнішній HDD LaCie 2big RAID (STHJ8000800) STHJ8000800

LaCie 2big RAID - професійний жорсткий диск зовнішнього типу. Призначений для досвідчених користувачів, володіє широким набор... щеом портів і слотів, дозволяє гнучко керувати даними, пропонує колосальну ємність для зберігання інформації. Підтримує служби відновлення даних, що підходить для довгострокового зберігання файлів. Тисячі користувачів оцінили надійність та стабільність роботи
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
27 099 грн.

Зовнішній жорсткий диск LaCie 3.5" 8TB (STHJ8000800) STHJ8000800

+ 539 балів ITbox, 3.5", 8 TB, USB Type-C
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

LaCie STHJ8000800

LaCie 2big RAID - професійний жорсткий диск зовнішнього типу. Призначений для досвідчених користувачів, володіє широким наб... щеором портів і слотів, дозволяє гнучко керувати даними, пропонує колосальну ємність для зберігання інформації. Підтримує служби відновлення даних, що підходить для довгострокового зберігання файлів. Тисячі користувачів оцінили надійність та стабільність роботи даних жорстких дисків, вони забезпечують потреби користувачів корпоративного класу. Може грати роль архіву інформації, чому сприяє велика ємність і швидкість обробки даних. Володіє високою ємністю та підтримує високошвидкісний інтерфейс USB Type-C, завдяки якому підключення диска до ноутбука буде відбуватися блискавично швидко, як і обмін даними.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
27 474 грн.

Зовнішній жорсткий диск LaCie 3.5" 8TB (STHJ8000800) STHJ8000800

3.5", 8 TB, USB Type-C
Офіційний партнер LaCie
Brain.com.ua
(Київ)
Поскаржитись
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на LaCie 2big RAID STHJ8000800 8 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації LaCie 2big RAID STHJ8000800

Ціни на LaCie 2big RAID STHJ8000800
LaCie 2big RAID STHJ8000800 8 TBвід 26 068 грн.23 пропозиції
LaCie 2big RAID STHJ16000800 16 TBвід 37 999 грн.3 пропозиції
Відеоогляди