Електродуховка Laretti LR-EC3403
![]() |
Laretti LR-EC3403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laretti 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laretti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laretti LR-EC3403
Усі ціни 10 →Електропіч LARETTI LR-EC3403 Black | 2 800 грн. |
| 2 699 грн. |
| 2 919 грн. | ![]() |
Піч електрична Laretti LR-EC3403 Black | 2 849 грн. |
| 3 070 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →