Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Lassa

Літня шина Lassa Driveways 185/55 R15 82V

Фото - Шини Lassa Driveways 185/55 R15 82V
Відео 9Фото 3
Виберіть розмір шин
Lassa Driveways 185/55 R15 82V
185/55 R15
82
V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
185 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
82
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
70 дБ
Офіційний сайт
lassa.cz
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.

Купити Lassa Driveways 185/55 R15 82V

Усі ціни 6 →

Lassa Driveways 185/55 R15 82V FR

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 834 грн.

Шина Lassa DRIVEWAYS 185/55 R15 82V FR

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 699 грн.

Lassa Driveways (185/55R15 82V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 701 грн.

LASSA Driveways 185/55R15 82V

Smart-shina.comЗ нами 8 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 824 грн.

Lassa Driveways 185/55 R15 82V

Ширина - 185;Профіль - 55;Діаметр - 15;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - V;Бренд - Lassa;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 797 грн.

LASSA Driveways 185/55R15 82V

Маркетплейс: Rozetka.ua  Shinasmile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 021 грн.

Динаміка цін на Lassa Driveways 185/55 R15 82V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Lassa Driveways 185/55 R15 82V

Ціни на Lassa Driveways 185/55 R15 82V
Lassa Driveways 185/55 R15 82V від 2 699 грн.6 пропозицій
Відеоогляди