Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Life 754145
![]() | Товар застарів Кількість постів (шт): 5; Розташування: універсальна; Зовнішня форма: прямокутна (прямі лінії); Матеріал: термопласт (ABS-пластик); Ступінь захисту IP: IP20; Розмір (мм): 370x86x10; |
Legrand Valena Life 754145 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Life 754145
| Ціни на Legrand Valena Life 754145 |
|---|---|---|---|---|
| Legrand Valena Life 754005 | від 502 грн. | 7 пропозицій | ||
| Legrand Valena Life 754045 | від 593 грн. | 2 пропозиції | ||
| Legrand Valena Life 754135 | від 1 418 грн. | 7 пропозицій | ||