Моторне мастило LEOL M 2T 5 л
![]() | Купити! Олива (масло) двотактна M 2Т 5л SAE 30 ТС (4,8л) ЛЕОЛ CROSSМаркетплейс: Rozetka.ua EcoOilTechЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
LEOL M 2T 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEOL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Підбір оливи за маркою автомобіляПереваги використання онлайн-сервісів для підбору оливи за маркою авто

Як обрати моторну оливу для автомобіляВ'язкість, допуски та інші ключові параметри автомастил
Модификації LEOL M 2T
| Ціни на LEOL M 2T |
|---|---|---|---|---|
| LEOL M 2T 1 л | від 168 грн. | 3 пропозиції | ||
| LEOL M 2T 1.4 л | від 250 грн. | 1 пропозиція | ||
| LEOL M 2T 4 л | від 623 грн. | 2 пропозиції | ||
| LEOL M 2T 5 л | від 817 грн. | 1 пропозиція | ||
| LEOL M 2T 10 л | від 1 522 грн. | 2 пропозиції | ||
| LEOL M 2T 20 л | від 3 546 грн. | 1 пропозиція | ||
| LEOL M 2T 200 л | від 25 368 грн. | 1 пропозиція | ||