Телевізор LG OLED77C1
Фото - Телевізор LG OLED77C1
Відео 12Фото 9
Купити!
I-sklad.com.ua
Lg oled77c19la
I-sklad.com.ua
З нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
в списокмої списки
LG OLED77C1
Екран:77 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору, покращення яскравості
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Всі характеристики
Характеристики OLED77C1
Колір
Розмір діагоналі77 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / webOS 6.0 /
ПроцесорLG α 9 Gen 4
Дисплей
МатрицяOLED
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Час відгуку1 мс
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
Покращення яскравості / контрастності / Contrast Enhancer /
Покращення кольору / Advanced Color /
AMD сумісністьAMD FreeSync
NVIDIA сумісністьG-Sync Compatible
Мультимедіа
Потужність звуку40 Вт
Кількість динаміків2 шт. / 2x10 Вт /
Сабвуфер
АудіодекодериDolby Atmos
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay 2
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast
Bluetooth v5.0
керування голосом
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIVRR, ALLM, eARC
ВходиUSB-A
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 400x200 мм
Форма підставкицілісна
Габарити (ШхВхГ)1723x1023x269 мм / з підставкою /
Габарити без підставки (ШхВхГ)1723x993x55 мм
Вага35.9 кг / з підставкою /
Дата додавання на E-Katalogберезень 2021
Маркування виробника
OLED77C14LB
OLED77C16LA
OLED77C19LA
Ще
OLED77C1RLA
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Динаміка цін на LG OLED77C1
    Огляд моделі на основі відгуків користувачів
    Телевізор LG OLED77C1 77" сріблястий вражає своєю якістю зображення, яку користувачі описують як захоплюючу, з чіткістю, глибоким чорним кольором та високою контрастністю. Він також підтримує G-Sync та AMD FreeSync, що робить його ідеальним для ігор. Аеропульт додає зручності у використанні. Однак, деякі користувачі відзначають посередній звук з рідних динаміків, відсутність підтримки формату аудіо DTS та складність налаштування екрана. Вага телевізора може ускладнювати його перенесення та встановлення. Незважаючи на ці недоліки, телевізор залишається популярним завдяки своїм вражаючим візуальним характеристикам.
    Переваги
    Мінуси
    1
    Можна брати!
    27 січня 2022
    Варто звернути увагу на його вагу та габарити. 55" переносити і збирати (підставку) одному небезпечно. Верхня частина екрану дуже тонка і братися за неї за такої ваги телевізора не варто.