Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Садова техніка   /   Подрібнювачі садові   /   Lider

Подрібнювач садовий Lider Plus GTR2800

Фото - Подрібнювач садовий Lider Plus GTR2800
Фото 12
Lider Plus GTR2800
Подрібнення
гілки і листя
Тип двигуна
електричний (мережа)
Напруга мережі
230 В
Система подрібнення
валкова
Макс. діаметр подрібнюваного матеріалу
44 мм
Тип збірника
жорсткий
Об'єм сміттєзбірника
55 л
Функції і можливості
автоподача
штовхач
система реверса
Потужність двигуна
2800 Вт
Рівень шуму
94 дБ
Колеса для транспортування
Матеріал корпуса
пластик
Вага
20 кг
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lider 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lider.

Купити Lider Plus GTR2800

Усі ціни 6 →

Подрібнювач садовий електричний Faworyt GTR2800 18020648

- Тип двигуна Комутатор - Кількість фаз 1-фазна - Напруга 230 В - Частота 50 Гц - Номінальна пот... щеужність 2800 Вт - Максимальний діаметр гілок 44 мм - Механізм різання Фреза - Кількість лез 1 - Режим роботи Вертикальний - Контейнер Пластиковий - Колеса Так - Запобіжний вимикач Так - Задній хід Так - Регульований діаметр різання Так - Тепловий захист Так - Рівень шуму 94 дБА - Вага нетто 20.2 кг
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
8 941 грн.

Садовий подрібнювач Faworyt GTR 2800

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
9 154 грн.

Садовий подрібнювач Faworyt GTR 2800

Садовий подрібнювач Faworyt GTR 2800 — високоефективний електричний інструмент для обробки садових відходів. Завдяки потужнос... щеті 2800 Вт він легко справляється з гілками діаметром до 44 мм, забезпечуючи швидке та якісне подрібнення трави, кущів, лоз та товстих гілок. Модель обладнана фрезерованими ножами та ріжучим диском, що гарантує ефективність обробки різноманітних матеріалів.
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
8 597 грн.

Садовий подрібнювач GTR2800 Handy Prime 2800 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  AutoSV З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
12 480 грн.

Подрібнювач садовий електричний Handy Prime GTR2800 18035446

- Кількість фаз 1-фазний - Напруга [В] 230 - Частота [Гц] 50 - Номінальна потужність [Вт] 2800 -... щеМаксимальний діаметр гілки [мм] 44 - Кількість ножів 1 - Ріжучий механізм Фреза - Контейнер для обрізків Пластик - Режим роботи Вертикальний - Викид Нижній - Запобіжний вимикач Так - Задня передача Так - Колеса Так - Регулювання діаметра різу Так - Тепловий захист Так - Рівень шуму [дБА] 94 - Вага нетто [кг] 20,2 - Вага брутто [кг] 22,1
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
9 868 грн.

Садовий подрібнювач Faworyt GTR 2800

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 886 грн.

Динаміка цін на Lider Plus GTR2800

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна