Смеситель Lidz 09 28 010
Фото 6 |
Lidz 09 28 010 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lidz 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lidz.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lidz 09 28 010
Змішувач для душа Lidz (NKS) 09 35 010 нікель LIDZNKS0935010 | 1 711 грн. |
Змішувач для душу Lidz (NKS) 09 28 010 (LIDZNKS0935010) LIDZNKS0935010 | 1 711 грн. |
Lidz Змішувач для душу Lidz (NKS) 09 28 010 | 1 103 грн. |
Змішувач для душа Lidz (NKS) 09 28 010 LIDZNKS0935010 | 1 711 грн. |
Змішувач для душу Lidz (NKS) 09 35 010 настінний з нержавіючої сталі з вел | 1 711 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →