Смеситель Lidz 14 34 001FB
Фото 6 |
Lidz 14 34 001FB |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lidz 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lidz.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lidz 14 34 001FB
Все цены 38 →Змішувач для умивальника з гігієнічним душем Lidz (CRM) 14 34 001FB хром L | 1 021 грн. |
Змішувач для раковини з гігієнічним душем Lidz (CRM) 14 34 001FB (LIDZCRM1 | 996 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу LIDZ 14 34 на умивальник із лійкою одноважі | 1 021 грн. |
Змішувач для раковини з лійкою Lidz Nicole 001FB Хром (LDNIC001FBCRM35099) | 1 021 грн. |
Змішувач для раковини Lidz з лійкою для гігієнічного душу LDNIC001FBCRM350 | 1 009 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →