Смеситель Lidz 44 80 008F-4
Фото 6 |
Lidz 44 80 008F-4 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lidz 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lidz.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lidz 44 80 008F-4
Все цены 36 →Змішувач для кухні з рефлекторним виливом Lidz (CRM) 22 40 008 04 (LIDZCRM | 690 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з рефлекторним виливом LIDZ 44 80 хром си | 680 грн. |
Змішувач для кухні Lidz Agata 008F4 Хром (LDAGA008F4CRM35126) LDAGA008F4CR | 680 грн. |
Lidz Змішувач для кухні з рефлекторним виливом Lidz (CRM) 22 40 008 04 | 680 грн. |
Змішувач для кухні LIDZ CRM 44 80 008F-4 з рефлекторним виливом (LIDZCRM22 | 690 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →