Зарядка аккумуляторных батареек Liitokala Lii-L2
Фото 5 |
Liitokala Lii-L2 на 2 акк.на 4 акк. |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Liitokala 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Liitokala.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Liitokala Lii-L2
Все цены 32 →LiitoKala LiitoKala Lii-L2 | 220 грн. |
LiitoKala Lii-L2 (2 канала) | 449 грн. |
Зарядное устройство для аккумуляторов Liitokala 2 Slots, LED, Li-ion, Lii- | 239 грн. |
Liitokala LiitoKala Lii-L2 | 220 грн. |
LiitoKala Lii-L2 | 209 грн. |
eще 20 предложений
Цей пристрій для заряджання з'ємних виключно літій-іонних акумуляторів розмірами від десь 30 до 65мм. Можна заряджати один, або два одразу. Звісно треба окремий блок живлення від 5В 1А постійного струму. Я використовую для зарядки акумів з фонариків. Можна заряджати акумулятори різної довжини незалежно один від другого
Є картинка для правильного розташування всередині Хіба що вхідний роз'єм мікро юсб See Sea: пользуюсь Liitokala Lii-L2 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Liitokala Lii-L2
Цены на Liitokala Lii-L2 |
---|---|---|---|---|
Liitokala Lii-L2 | от 175 грн. | 34 предложения | ||
Liitokala Lii-L4 | от 259 грн. | 31 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →