Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Фени й прилади для укладання   /   Maestro

Фен Maestro MR-213

Фото - Фен Maestro MR-213
Фото 5
Maestro MR-213
Колір
Тип пристрою
фен
Складана ручка
Потужність
2000 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
3
Холодне повітря
Функції
автоматичне вимкнення / при перегріві /
Насадки і комплектація
концентратор
Петля для підвішування
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2013
Зовнішній вигляд може змінюватися залежно від магазину.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.

Купити Maestro MR-213

Усі ціни 14 →

Фен Maestro MR-213

Фен Maestro MR-213 оснащений потужністю 2100 Вт, що забезпечує швидке та ефективне сушіння волосся будь-якої довжини і густот... щеи. Він має два рівні регулювання температури та швидкості, що дозволяє підібрати оптимальний режим для різних типів волосся та укладок. Функція холодного обдуву допомагає закріпити зачіску, додаючи волоссю об’єм і зберігаючи їх від пошкоджень через перегрів. Компактний корпус із складною ручкою робить пристрій зручним для зберігання та використання під час подорожей. Професійний концентратор із подвійною стінкою спрямовує потік повітря точно на потрібну ділянку, забезпечуючи акуратну і довготривалу укладку. Цей фен ідеально підходить для щоденного догляду за волоссям, а також для створення складних стилів, поєднуючи високу продуктивність із комфортом і безпекою.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 454 грн.

Фен Maestro MR-213 Ivory

Потужність 2100 Вт, 2 швидкості, режим подачі холодного повітря, складна ручка, насадка-концентратор, захист від перегріву.
Euro-technika.com.uaЗ нами 8 років
(Львів)
Поскаржитись
535 грн.

Фен Maestro MR-213

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
529 грн.

Фен дорожній для волосся Maestro MR-213 2100Вт DC сірий

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
792 грн.

Фен Maestro MR-213 PG-MR213

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
705 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Maestro MR-213

Колірні варіанти:
• Чорний з сірим
• Червоний сірим