Флип-чехол MakeFuture Flip Case for Galaxy A25 (MCP-SA25BK)
MakeFuture Flip Case for Galaxy A25 |
Цвет | | Тип | чехол с флипом | Совместимость | Galaxy A25 | Материал | силикон / полиуретан | Карман для кредиток | | Встроенная подставка | | Задняя крышка | матовая | Толщина | 3 мм | Дата добавления на E-Katalog | апрель 2024 | Маркировка производителя | MCP-SA25BK
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить MakeFuture Flip Case for Galaxy A25
|
| Чохол до мобільного телефона MAKE Samsung A25 Flip Black (MCP-SA25BK) MCP-сумісність з моделями - Samsung Galaxy A25, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - штучна шкіра, Колір - чорний Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 399 грн. | | |
|
| MAKE Чохол до мобільного телефона MAKE Samsung A25 Flip Black (MCP-SA25BK)+ 17 грн бонус, сумісність з моделями - Samsung Galaxy A25, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - штучна шкіра, Колір - чорний Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 399 грн. | | |
|
| Чохол-книга MakeFuture для Samsung A25 Flip Black (MCP-SA25BK) MCP-SA25BKЗахист 360 Чохол-книжка Make Flip Case виготовлений з високоякісних матеріалів: термопластичного поліуретану, полікарбонату та мікрофібри. Він чудово захищає ваш смартфон з усіх боків, зберігає пружність, не розтягується, і не рветься. Всередині книжечки вклеєний тонкий матовий кейс, який щільно облягає корпус. Мікрофібра всередині захищає смартфо... ещен від подряпин. Сама книжка приємно тримається в руці, повністю розгортається і не погіршує зручність користування. Flip Case прекрасно захищає від бруду і пилу і дуже легко миється. Жорсткий, але пружний, він також прекрасно амортизує удар при падінні. Магнітна кришка Завдяки магнітному замку, кришка чохла завжди залишається закритою, коли ви не використовуєте смартфон, захищаючи екран. Водночас вона легко відкривається - зручно і без жодних зусиль. Магнітна кришка не створює негативного впливу на роботу екрана чи інших частин смартфона. Зручна підставка Flip Case одним легким рухом перетворюється на зручну підставку для вашого смартфона. Насолоджуйтесь переглядом ваших улюблених фільмів та відеороликів з комфортом будь-де. Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 399 грн. | | |
|
| Чохол для Samsung A25 (A256) Flip Black (MCP-SA25BK) MakeFuture MCP-SA25BKЗахист 360 Магнітна кришка Зручна підставка Протестовано в Україні Samsung Experience StoreС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 14 мес. от производителя Пожаловаться | | 399 грн. | | |