Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Теплові гармати   /   Master

Теплова гармата Master B 5 ECA

Фото - Теплова гармата Master B 5 ECA
Фото 2
Master B 5 ECA
Джерело живлення
електрична
Макс. теплова потужність
5 кВт
Макс. площа обігріву
50 м²
Напруга живлення
1ф (230 В)
Нагрівальний елемент
ТЕН
Продуктивність
557 м³/год
Функції
термостат
вентиляція без обігріву
Безпека
захист від перегрівання
Габарити (ШхВхГ)
300x400x255 мм
Вага
6 кг
Офіційний сайт
master-official.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master.

Купити Master B 5 ECA

Усі ціни 7 →

Теплова гармата Master B 5 ECA

Master B 5 ECA Електрична теплова гармата Master B 5 ECA є високоефективним пристроєм, широко використовуються в різних сфе... щерах застосування. Гармата забезпечує чисте, швидке та безпечне нагрівання. Електрична теплова гармата Master B 5 ECA ідеально підходять для тимчасового або екстреного обігріву, оскільки вона проста у використанні та повністю портативна. В електрообігрівачах Master
Vashklimat.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
8 000 грн.

Теплова гармата Master B 5 ECA

Komfortservis.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Електрична теплова гармата Master B 5 ECA

Mirtovara.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
5 835 грн.

Електрична теплова гармата Master B 5 ECA

Tehnosvit.kiev.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Промисловий тепловентилятор Master B 5 ECA

Потужний електричний нагрівач Master B 5 ECA забезпечує ефективне локальне опалення та осушення приміщень до ~50 м² завдяки н... щеомінальній потужності 5 кВт і повітряному потоку 557 м³/год; пристрій має плавне регулювання потужності (4 позиції: вимкн./вентилятор/2,5 кВт/5 кВт), вбудований кімнатний термостат і позицію «вентилятор» для використання в теплий сезон, корпус із металу з порошковим
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
8 007 грн.

Промисловий тепловентилятор Master B 5 ECA

Маркетплейс: Rozetka.ua  DigiZone З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 531 грн.

Промисловий тепловентилятор Master B 5 ECA

Потужний електричний нагрівач Master B 5 ECA забезпечує ефективне локальне опалення та осушення приміщень до ~50 м² завдяки н... щеомінальній потужності 5 кВт і повітряному потоку 557 м³/год; пристрій має плавне регулювання потужності (4 позиції: вимкн./вентилятор/2,5 кВт/5 кВт), вбудований кімнатний термостат і позицію «вентилятор» для використання в теплий сезон, корпус із металу з порошковим
Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
8 006 грн.

Динаміка цін на Master B 5 ECA

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Master B 5 ECA

Ціни на Master B 5 ECA
Master B 1.8 ECA від 3 150 грн.7 пропозицій
Master B 3 ECA від 4 450 грн.4 пропозиції
Master B 5 ECA від 5 835 грн.7 пропозицій
Master B 9 ECA від 9 200 грн.3 пропозиції