Акустична система Maximum Acoustics Active.15
Фото 9
Maximum Acoustics Active.15
Колір
Призначенняконцертна
Розміщенняпідлогова
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналів1.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Чутливість98 дБ
Імпеданс8 Ом
Потужність / частота
Сумарна номінальна потужність200 Вт
Загальний частотний діапазон46 – 20000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор спереду
Роз'єми
ВходиRCA
mini-Jack (3.5 мм)
балансний XLR
USB-порт
Виходибалансний XLR
Інше
Bluetooth+
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка381 мм
Матеріал оздобленняпластик
Офіційний сайтmaximumacoustics.eu
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2020
Кардридер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maximum 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maximum.
Тип: Ближнего поля / Вид: Активный / Діаметр динаміка: 15" / Кількість смуг: 2 / Тип твітера: Купольный / Потужність: 200 Вт / Частотний діапазон, Гц: 46 Гц - 20 кГц