Клавіатура
Maxxter KBG-RGB-01
![]() |
Maxxter KBG-RGB-01 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxter 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxter KBG-RGB-01
Усі ціни 49 →Клавіатура Maxxter KBG-RGB-01-UA Grey | 999 грн. |
| 999 грн. | ![]() |
Клавіатура Maxxter KBG-RGB-01-UA RGB USB Metal (KBG-RGB-01-UA) | 999 грн. |
Клавiатура Maxxter KBG-RGB-01-UA | 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Нормальна клавіатура, якщо не хочеш витрачати зайві гроші. Крутилка звуку, підсвічування, підставка для смартфона. Чи не виявив. |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →