Інвертор Megarevo R10KL1DA-G2S
Megarevo R10KL1DA-G2S
8 кВт10 кВт
Основне
Тип пристроюгібридний інвертор
Комплектаціятільки інвертор
Тип мережі1 фаза (230 В)
Euro КПД96.5 %
Вихід AC
Номінальна потужність10000 ВА
Максимальний змінний струм43.5 А
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
Батареї та зарядка DC
Напруга підключення48 В
Кількість батарейних входів1 шт.
Максимальний струм заряду200 А
Сонячні панелі PV
Макс. потужність15 кВт
Робоча напруга PV100 – 430 В
Струм короткого замикання72 А
Контролер3xMMPT шт.
Функції та управління
Функціїфункція ДБЖ / 20 мс /
підключення генератора
Інтерфейси управлінняWi-Fi
RS485
Захистзахист від зворотної полярності
захист від короткого замикання
захист від ↑ або ↓ напруги батареї
захист від перевантаження
Загальне
Дисплейкольоровий
Охолодженняактивне (вентилятори)
Рівень шуму55 дБ
Клас захисту корпусуIP65
Робоча температура-25 °C ~ +60 °C
Габарити486x231x530 мм
Вага25.8 кг
Офіційний сайтmegarevo.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Megarevo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Megarevo.
Купити Megarevo R10KL1DA-G2S
Усі ціни 6 →
Megarevo R10KL1DA-G2S 42-00239
Однофазний гібридний інвертор для сонячних панелей; максимальна потужність 10 кВт; правильна синусоїда на виході 220 В; 2 MPP... щеT-трекери із 3 входами та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду/розряду 200 А/200 А; діапазон напруги MPPT для сонячних панелей 80-500 В, макс. потужність фотопанелей 15 кВт; ККД 96.5%; вихідна напруга 230 В; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи
Triniti-sb.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Гібридний однофазний інвертор Megarevo R10KL1DA-G2S 2 MPPT WiFi 10kW
Однофазний гібридний інвертор Megarevo R10KL1DA-G2S з номінальною потужністю 10 кВт, з двома вбудованими MPPT-контролерами... щета з вбудованим зарядним пристроєм. Максимальна вхідна напруга від сонячних панелей 550 В (діапазон MPPT 80-500 В), максимальна вхідна потужність сонячних панелей 15 кВт. Напруга акумуляторної батареї 48 В, підтримка заряду акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion, максимальний
Svn.kiev.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
Інвертор On-Grid Megarevo R10KL1DA-G2S 10KW 3 MPPT WiFi 1 фаза
товий блок !!!! --> Потужність та ефективність Однофазний гібридний інвертор Megarevo R10KL1DA-G2S забезпечує номінальну поту... щежність 10 кВт з високим ККД 96,5 % і здатний витримувати підключення побутових та офісних приладів, включаючи котли, холодильники та кондиціонери. Вихідна напруга 230 В дозволяє ефективно перетворювати постійний струм від акумуляторів і сонячних панелей в змінний,
Ctrs.com.uaЗ нами більше 10-ти років
Гібридний однофазний інвертор для сонячних панелей 10kW Megarevo R10KL1DA-G2S 2 MPPT WiFi (42-00239)
Маркетплейс: MAUDAU  TRINITI-SB З нами 2 роки
Megarevo Сонячний інвертор Megarevo R10KL1DA-G2S
MTA.uaЗ нами 8 років
Гарантія: 6 міс.
Інвертор MEGAREVO 10kW R10KL1DA-G2S 2 MPPT WiFi 10000 Вт (42-00239) 42-00239
Інвертор MEGAREVO 10kW R10KL1DA-G2S 2 MPPT WiFi 10000 Вт (42-00239) & MEGAREVO