Мотошина Michelin Pilot Street Radial 90/90 R14 52P
![]() | Купити! Моторезина Michelin PILOT STREET RADIAL 90/90 R14 52PShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ) Поскаржитись |
Michelin Pilot Street Radial 90/90 R14 52P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Для мотоциклів немає спортів. Що нитка дорожня. Слабко зношується. на 400 кубів підійде. У спортивні дисципліни - візьміть що нитку краще. Довговічність. Збалансовано. за 12 тис. зносу як такого немає. У спеку гарна. Проколів не боїмося. Слабо тримає на піску і в бруді. |
Додати відгук
Модификації Michelin Pilot Street Radial 90/90 R14 52P
| Ціни на Michelin Pilot Street Radial 90/90 R14 52P |
|---|---|---|---|---|
| Michelin Pilot Street Radial 90/90 R14 52P | від 2 890 грн. | 1 пропозиція | ||
| Michelin Pilot Street Radial 90/90 R18 57P | від 3 546 грн. | 3 пропозиції | ||
| Michelin Pilot Street Radial 110/70 R17 54H | від 4 835 грн. | 15 пропозицій | ||
| Michelin Pilot Street Radial 110/80 R17 57S | від 5 375 грн. | 1 пропозиція | ||
| Michelin Pilot Street Radial 120/70 R17 58S | від 4 955 грн. | 1 пропозиція | ||
| Michelin Pilot Street Radial 120/70 R17 58H | від 5 136 грн. | 15 пропозицій | ||
| Michelin Pilot Street Radial 130/70 R17 62S | від 5 742 грн. | 4 пропозиції | ||
| Michelin Pilot Street Radial 130/70 R17 62H | від 5 434 грн. | 17 пропозицій | ||
| Michelin Pilot Street Radial 140/70 R17 66S | від 6 180 грн. | 4 пропозиції | ||
| Michelin Pilot Street Radial 140/70 R17 66H | від 5 910 грн. | 10 пропозицій | ||
| Michelin Pilot Street Radial 150/60 R17 66H | від 5 814 грн. | 1 пропозиція | ||
| Michelin Pilot Street Radial 160/60 R17 69H | від 6 324 грн. | 14 пропозицій | ||
Відеоогляди