Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Клавіатури   /   MIIIW
Клавіатура

MIIIW POP Z680cc (MWMKB01)

Фото - Клавіатура MIIIW POP Z680cc
Фото 6
MIIIW POP Z680cc
Колір
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Формат65% (ультракомпактна, без F-ряду)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
Ресурс перемикачів60 млн натискань
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора4000 мАг
Час роботи від акумулятора200 днів
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Маркування виробника
MWMKB01

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIIIW 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIIIW.
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами перемикачів та додатковим оснащенням ігрових клавіатур

Купити MIIIW POP Z680cc

Клавіатура бездротова MiiiW POP Z680cc (MWMKB01) з підсвіткою UA літери (розкладка)

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 720 грн.

Клавіатура бездротова MiiiW POP Z680cc MWMKB01 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  SIMo4ka З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 499 грн.

Клавіатура бездротова механічна MiiiW POP Z680cc (MWMKB01) з українськими літерами

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 850 грн.

Клавіатура бездротова механічна MiiiW POP Z680cc (MWMKB01) з українськими літерами

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dimmo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Клавіатура бездротова MiiiW POP Z680cc (MWMKB01) з підсвічуванням UA літери (розкладка)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dimmo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на MIIIW POP Z680cc