Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Швейні машини й оверлоки   /   Minerva

Швейна машинка Minerva Horizon R

Фото - Швейна машина / оверлок Minerva Horizon R
Фото 8
Minerva Horizon R
Тип:електромеханічна
Петля:напівавтоматична
Човник:хитний
Кількість рядків:13 шт
Кількість петель:1 шт
Стібок:довжина 4 мм, ширина 5 мм
Всі характеристики
Характеристики Horizon R
Основне
Тип швейної машинкиелектромеханічна
Човникхитний
Формування петлінапівавтоматично
Технічні хар-ки
Кількість строчок13 шт
Кількість петель1 шт
Максимальна довжина стібка4 мм
Максимальна ширина строчки5 мм
Максимальна висота підйому лапки12 мм
Швидкість шиття400 ст/хв
Функції та можливості
Функціїреверс
рукавна платформа
шиття подвійною голкою
Можливості регулювання
Регулюваннярегулятор натягу нитки
відключення нижнього транспортера
Лапки в комплекті
Лапкиуніверсальна
для обметування петлі
Загальні характеристики
LED підсвічування
Джерело живленнявід мережі
Споживана потужність71 Вт
Чохолматерчатий
Вага5 кг
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minerva 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minerva.

Купити Minerva Horizon R

Усі ціни 7 →

Швейна машинка Minerva Horizon R

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
5 894 грн.

MINERVA Horizon R HorizonR

Регулювання натягу нитки/Є|Габарити упаковки (ВхШхГ)/35 х 22 х 41 см|Колір виробника/Білий|Шпульки (кількість)/3 шт.|Тип упра... щевління/Електромеханічний|Максимальна ширина зигзагу/5 мм|Комплектація/Швейная машина, Набір голок, Шпульки, Розпорювач для петель, Лапка для вшивання блискавки, Лапка універсальна, Щітка для чищення, Викрутка, Інструкція, Гарантійний талон|Максимальна довжина
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 799 грн.

Швейна машина МINERVA Horizon R, електромех., 71 Вт, 13 швейних операцій, петля напівавтомат, білий HORIZONR

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
6 380 грн.

Швейна машина MINERVA Horizon R

Маркетплейс: Rozetka.ua  Barberry З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 171 грн.

Швейна машина MINERVA Horizon R 310615

Маркетплейс: Rozetka.ua  Є-Мрія З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 243 грн.

Швейна машина Minerva Horizon R

Маркетплейс: Rozetka.ua  Діамант З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 471 грн.

Швейна машинка Minerva Horizon R

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 837 грн.

Динаміка цін на Minerva Horizon R

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна