Електрочайник Morphy Richards Venture 100134 білий
![]() |
Morphy Richards Venture 100134 |
|
Знімний фільтр від накипу. 360-градусне з'єднання для лівшів або правшів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Morphy Richards Venture 100134 білий
Усі ціни 6 →Електрочайник Morphy Richards Venture 100134 White | 4 317 грн. |
| 3 829 грн. |
| 5 864 грн. |
| 4 314 грн. | ![]() |
| 4 324 грн. | ![]() |
| 4 323 грн. |
Модификації Morphy Richards Venture 100134
| Ціни на Morphy Richards Venture 100134 |
|---|---|---|---|---|
| Morphy Richards Venture 100134 білий | від 3 829 грн. | 8 пропозицій | ||
| Morphy Richards Venture 100130 нержавіюча сталь | від 4 314 грн. | 5 пропозицій | ||
| Morphy Richards Venture 100133 червоний | від 4 034 грн. | 2 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →