Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   Muse

Електрочайник Muse MS-030 BC чорний

Фото - Електрочайник Muse MS-030 BC чорний
Фото 4
Muse MS-030 BC
білий чорний
Колір
Тип
електрочайник
Дизайн
ретро
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
за ручкою (збоку)
Знімний фільтр від накипу
Матеріал
сталь
Джерело живлення
230 В
Габарити
25.2х15.4х21.9 см
Вага
1.08 кг
Офіційний сайт
muse-europe.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Muse 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Muse.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити Muse MS-030 BC чорний

Усі ціни 8 →

Електрочайник MUSE MS-030 BC 1, 7 л

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 199 грн.

Електрочайник Muse MS-030 BC

Електрочайник Muse MS-030 BC поєднує металевий корпус із чорним оздобленням і золотистими акцентами, об’єм 1,7 л та потужніст... щеь 2200 Вт для швидкого закипання; оснащений обертовою підставкою 360° для зручного піднімання з будь‑якого боку, індикатором рівня води, знімним фільтром у носику та захисним відсіком для кабелю в основі; продумана ергономічна закрита рукоятка, міцна металева конструкція і функції безпеки (автоматичне відключення та захист від роботи без води) роблять пристрій зручним у щоденному використанні та легким у догляді, підходить для сімей і офісів, сумісний із сучасним інтер’єром.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 893 грн.

Чайник електричний Muse 1.7 л чорний (MS-030 BC)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Електрочайник MUSE MS-030 BC

Виробник - MUSE;Потужність - 2200;Потужність - 1501-2200;Загальний об'єм - від 1,6 до 2 л;Об `єм - 1,7;Матеріал корпуса - мет... щеал;Колір - чорний;Дисплей - ні;Особливості - терморегулятор;Країна виготовлення - Китай;Регулювання температури - 20°C, 40°C, 60°C, 80°C, 100°C ;Додатково - Прогумовані ніжки, Фільтр проти накипу, Кнопка відкривання кришки, Обертання на 360°;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 265 грн.

Muse MS-030 BC MS-030BC

Обертання на 360°/Так|Колір виробника/Чорний|Фільтр проти накипу/Є|Комплектація/Електричний чайник, Інструкція, Гарантійний т... щеалон|Підсвічування/Так|Безпека/Автоматичне відключення|Матеріал корпусу/Нержавіюча сталь|Кнопка відкривання кришки/Так|Діапазон температур нагрівання/20°C, 40°C, 60°C, 80°C, 100°C|Управління/На корпусі|Ємність, (л)/1,7 л|Особливості/Підігрів до заданої температури (терморегулятор), Прогумовані ніжки|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Споживана потужність/2200 Вт|Бренд/Muse|Індикатор рівня води/Зовнішній
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Muse MS-030 BC чорний

Модификації Muse MS-030 BC

Ціни на Muse MS-030 BC
Muse MS-030 W білийвід 4 265 грн.3 пропозиції
Muse MS-030 BC чорнийвід 2 893 грн.8 пропозицій