Намет Naturehike Star River II
Відео 17Фото 10 |
2-місний намет бренду Naturehike — це легке (1,72 кг) і компактне рішення для трекінгу з двома входами і невеликими тамбурами, а також парою вентиляційних віконець. Модель доступна в зеленому і червоному кольорі. Забарвлення визначає не тільки зовнішній вигляд, але і використовувані матеріали. Так, в зеленій наметі і зовнішній шар, і днище зроблені з тканини 20D silicone з водонепроникністю 4000 мм водного стовпа.
А помаранчева версія отримала тент з 210T поліестеру і дно з нейлону 150D Oxford (захист від води біля цих матеріалів однакова і складає 3000 мм). Намет Naturehike Star River II передбачає внутрішній каркас з алюмінію, що дещо ускладнює, але водночас сприяє його довговічності, оскільки дуги добре захищені від атмосферних впливів. До того ж у спекотну і суху погоду можна встановити тільки внутрішній тент, який забезпечить якісну вентиляцію під час ночівлі.
Купити Naturehike Star River II
Усі ціни 53 →Палатка Naturehike Star River II (2-х местная) 20D silicone New version + | 7 390 грн. |
Намет надлегкий двомісний з футпринтом Naturehike Star-River 2 Updated NH1 | 7 390 грн. |
Палатка Naturehike Star-River 2 Updated NH17T012-T серо-красный (692759571 | 8 010 грн. |
Намет двомісний Naturehike Star River 2 з спідницею зелений NH17T012-Т (69 | 8 299 грн. |
2-х Naturehike Star-River 2 NH17T012-T, сіро-червоний (6927595716489) | 8 010 грн. |