Намет Terra Incognita Ligera 2
Відео 3Фото 8 |
Terra Incognita Ligera 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:зима, весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:нейлон
Матеріал дна:нейлон
Вага:1.85 кг
Надлегка всесезонна трекінгова намет. Вага намету складає всього 1,85 кг, при тому, що вона розрахована на двох осіб. Стійкий алюмінієвих каркас намету і її дуже мала вага найбільш підходять для любителів екстремальних подорожей. У тому числі і в зимовий час. Є великий тамбур для зберігання похідних речей і спорядження, Вентиляційне вікно з клапаном забезпечує хорошу вентиляцію.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Terra Incognita Ligera 2
Усі ціни 24 →Намет Terra Incognita Ligera 2 | 10 502 грн. |
Намет Terra Incognita Ligera 2 lightgreen | 9 120 грн. |
Намет Terra Incognita Ligera 2 / светло-зелений | 10 502 грн. |
Палатка Terra Incognita Ligera 2 (4823081503293) 954439 | 10 502 грн. |
Намет Terra Incognita Ligera 2 / світло-зелений | 10 502 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →