Масляний обігрівач NEO 90-152 9 секц 2 кВт
![]() |
NEO 90-152 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 90-152 9 секц 2 кВт
Усі ціни 24 →Обігрівач оливний Neo Tools 90-152 | 2 850 грн. |
Масляний радіатор Neo Tools 90-152 | 2 950 грн. | ![]() |
| 2 772 грн. |
| 2 786 грн. |
| 2 701 грн. | ![]() |
ще 19 пропозицій
Модификації NEO 90-152
| Ціни на NEO 90-152 |
|---|---|---|---|---|
| NEO 90-151 7 секц 1.5 кВт | від 2 199 грн. | 45 пропозицій | ||
| NEO 90-152 9 секц 2 кВт | від 2 599 грн. | 26 пропозицій | ||
| NEO 90-153 11 секц 2.5 кВт | від 2 936 грн. | 2 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →