Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Опалення та котли   /   Опалювальні котли   /   NEON

Електричний котел NEON WPG 30 30 кВт

Фото - Опалювальний котел NEON WPG 30 30 кВт
NEON WPG 30 30 кВт
Джерело енергії:електрика
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:30 кВт, площа ~ 240 м²
Всі характеристики
Характеристики WPG 30
Основне
Джерело енергіїелектрика
Розміщенняпідлоговий
Типодноконтурний (тільки опалення)
Площа опалення240 м²
Технічні х-ки
Корисна потужність30 кВт
Мін. потужність15 кВт
Джерело живлення400 В
Мін. t теплоносія30 °С
Макс. t теплоносія80 °С
Макс. тиск у контурі опалення3 бар
Споживчі х-ки
Циркуляційний насос
Характеристики котла
КПД94 %
Камера згоряннянемає
Підключення труб
Вхід в систему опалення2"
Повернення із системи опалення2"
Безпека
Системи захиступерегрів води
Інше
Габарити (ВхШхГ)750x300x350 мм
Вага30 кг
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEON 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEON.

Купити NEON WPG 30 30 кВт

Усі ціни 7 →

Neon Neon WPG 30кВт 380В магнитный пускатель TAKEL (G130226p)

Электрический котел Neon WPG 30кВт 380В магнитный пускатель TAKEL (G130226p) предназначен для отопления помещений площадью до... ще300 м2. Устройство оснащено двухступенчатой защитой от перегрева и отличается простым управлением. На нашем сайте вы можете купить электрический котел Neon WPG 30кВт 380В маг
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
14 538 грн.

Котел электрический Neon PRO GREDE (WPG) 30 кВт 380 В

Teplahatka.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
13 187 грн.

Електричний котел Neon WPG 30 кВт 2x15 кВт 380 В 290820221501

Електричний котел Neon WPG 30 кВт 2х15 кВт 380 В ми пропонуємо вибрати та придбати від бренду Neon у каталог інтернет мага... щезину опалювальних товарів Теплорадість Наші співробітники нададуть для вас гарні компоненти зверніться до чату на сайті або наберіть (067) 478-51-55. Також, обери Електричні котли від відомих виробників - У нас у магазині. Якщо залишилися важливі питання по товару Електричний котел Neon WPG 30 кВт 2х15 кВт 380 В уточніть необхідну інформацію у нас. Електронний каталог Teploradist реалізує постачання в Рівне, Мелітополь, Кропивницький та в інші міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
16 026 грн.

Електрокотел Neon Pro Grade WPG 30 кВт 380В модульний контактор ETI NN-12-936

Огляд електричного котла Neon Pro Grade WPG 30 кВт 380В модульний контактор ETI Підлоговий електрокотел Neon Pro Grade WPG  –... щеце оптимальне рішення для опалення великих промислових, складських та житлових приміщень площею до 300 кв.м. Цей котел працює в закритій та відкритій системі опалення та дає змогу встановити режим теплої підлоги, що забезпечує комфортну атмосферу в приміщенні. Електрокотел
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
15 263 грн.

Електричний котел Neon WPG 30 кВт, 380В (т.х.)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Кіт ЮА З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Neon Neon WPG 30 кВт 380В модульный контактор ETI (G130227c)

Электрический котел Neon WPG 30 кВт 380В модульный контактор ETI (G130227c) - высокоэффективное решение для отопления помещен... щеий площадью до 300 м2. Прибор предназначен для работы в закрытых системах отопления с принудительной циркуляцией воды. Вы можете купить электрический котел Neon WPG 30 кВт 380
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Електричний котел Neon WPG 30 кВт 2x15 кВт 380 В

Маркетплейс: Rozetka.ua  Радіст З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на NEON WPG 30 30 кВт

Модификації NEON WPG 30

Ціни на NEON WPG 30
NEON WPG 9 9 кВтвід 7 829 грн.7 пропозицій
NEON WPG 12 12 кВтвід 8 920 грн.5 пропозицій
NEON WPG 15 15 кВтвід 9 869 грн.7 пропозицій
NEON WPG 18 18 кВтвід 10 815 грн.7 пропозицій
NEON WPG 24 24 кВтвід 11 766 грн.7 пропозицій
NEON WPG 30 30 кВтвід 13 187 грн.7 пропозицій
NEON WPG 45 45 кВтвід 23 573 грн.7 пропозицій
NEON WPG 60 60 кВтвід 25 611 грн.7 пропозицій