Бойлер Drazice OKCV 125
Drazice OKCV 125 |
|
Універсальний і надійний комбінований накопичувальний бойлер ємністю 125 л від одного з провідних європейських виробників універсальних побутових водонагрівачів. Призначений для монтажу тільки в горизонтальному положенні. Крім підігріву води за допомогою вбудованого» сухого " трубчастого електричного нагрівача, який отримує енергію від побутової електромережі з напругою 220В, водонагрівач може працювати в комбінації з домашньою опалювальною системою (до 4 бар при температурі не більше 110 °C) або з геліотермічним системам (наприклад, з доступними плоскими сонячними колекторам в літній період).
Площа поверхні вбудованого трубчастого спірального теплообмінника, через який пропускається підігрітий теплоносій, достатня для передачі значної теплової потужності (до 17 кВт). При температурі опалювального контуру 80 °C і витраті 720 л/год повний об'єм водонагрівача Drazice OKCV 125 підігрівається від 10 до 60 °C. приблизно за 45 хв.робота «сухого» Тена потужністю 2000 Вт потребує більше часу і та ж температура досягається приблизно за 200 хв. внутрішня поверхня сталевого бака ізольована від води спеціальною термостійкою емаллю, а для додаткового електрохімічного захисту від корозії передбачений збільшений магнієвий анод. Висока економічність і низькі теплові втрати забезпечуються пінополіуретанова теплоізоляцією товщиною 42 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Купити Drazice OKCV 125
Усі ціни 11 →Drazice Drazice OKCV 125 model 2016 (R) 1103408211 | 22 236 грн. |
Бойлер комбінований Drazice OKCV 125 (праве підключення) (1103408211) 1103 | 21 552 грн. |
Бойлер Drazice OKCV125/левое подключение 1103408212 | 28 842 грн. |
Drazice Drazice OKCV 125 (model 2016) | 19 522 грн. |
Drazice OKCV 125 (1103408111) | 22 190 грн. |
- Захист від замерзання
- Термометр
- У моделі OKCV 125 NTR — відсутній сухий керамічний теплоелемент
Drazice | OKCV 125 | OKCV 160 | OKCV 180 | OKCV 200 |
Номінальна потужність теплообмінника(теплообмінник+ТЕН), Вт | 17000 | 17000 | 20000 | 20000 |
Об'єм бака, л | 125 | 160 | 180 | 200 |
Площа поверхні теплообмінника, м² | 0.70 | 0.70 | 0.75 | 0.75 |
Час нагрівання до 60°C, хв | 26 | 35 | 38 | 43 |
Габарити приладу (ВхШхГ), мм | 524х1046х524 | 524х1235х524 | 584х1200х584 | 584х1300х584 |
Вага приладу, кг | 59 | 68 | 80 | 84 |
Модификації Drazice OKCV 125
Ціни на Drazice OKCV 125 |
---|---|---|---|---|
Drazice OKCV 125 | від 19 522 грн. | 11 пропозицій | ||
Drazice OKCV 160 | від 21 750 грн. | 15 пропозицій | ||
Drazice OKCV 180 | від 24 152 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKCV 200 | від 25 189 грн. | 11 пропозицій |