Електричний котел NEON WPG 60 60 кВт
![]() |
NEON WPG 60 60 кВт
Джерело енергії:електрика
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:60 кВт, площа ~ 480 м²
Всі характеристики
Характеристики WPG 60
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEON 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEON WPG 60 60 кВт
Усі ціни 7 →Neon Neon WPG 60 кВт 380В магнитный пускатель TAKEL (G160230p) | 28 236 грн. |
| 25 611 грн. |
Електричний котел Neon WPG 60 кВт 15+15+30 кВт 380 В 290820221503 | 31 232 грн. | ![]() |
Електрокотел Neon Pro Grade WPG 60 кВт 380В модульний контактор ETI NN-12-938 | 29 745 грн. | ![]() |
| 31 232 грн. |
Neon Neon WPG 60 кВт 380В модульный контактор ETI (G160231c) | 31 232 грн. |
| 31 232 грн. |
Модификації NEON WPG 60
| Ціни на NEON WPG 60 |
|---|---|---|---|---|
| NEON WPG 9 9 кВт | від 7 829 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 12 12 кВт | від 8 920 грн. | 5 пропозицій | ||
| NEON WPG 15 15 кВт | від 9 869 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 18 18 кВт | від 10 815 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 24 24 кВт | від 11 766 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 30 30 кВт | від 13 187 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 45 45 кВт | від 23 573 грн. | 7 пропозицій | ||
| NEON WPG 60 60 кВт | від 25 611 грн. | 7 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →