Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Nexen

Літня шина Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H

Фото - Шини Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H
Відео 13Фото 5
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
195 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
91
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
68 дБ
Дата додавання на E-Katalog
січень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.

Купити Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H

Усі ціни 44 →

Nexen N'blue HD Plus 195/65 R15 91H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 519 грн.

Roadstone NBlue HD Plus (195/65R15 91H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 501 грн.

Nexen NBLUE HD PLUS 195/65 R15 91H (9048514848)

Детальну інформація про Nexen NBLUE HD PLUS 195/65 R15 91H Ви можете дізнатись у наших спеціалістів. Шини під замовлення з... щеЄС (при оформленні шин під замовлення передбачена часткова передоплата)!!! Термін доставки шин під замовлення складає від 7 до 9 робочих днів!!! Зверніть увагу, що вказана ціна на цей товар актуальна на момент купівлі парної кількості шин через корзину сайту або за допомогою
Autokush.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Поскаржитись
3 530 грн.

Літня шина NEXEN NBlue HD Plus 195/65R15 91H

Диаметр шины: 15" * Индекс нагрузки шины: 91/615 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 195 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 195/65R15 * Класс шины: B (Средний) * Рівень шуму: 68dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: D * Тип протектора: Симметричный *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 400 грн.

NEXEN Літня шина NEXEN NBlue HD Plus 195/65R15 91H

Диаметр шины: 15" * Индекс нагрузки шины: 91/615 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 65 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 195 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 195/65R15 * Класс шины: B (Средний) * Рівень шуму: 68dB * Зчеплення на мокрій дорозі: B * Топливная экономичность: D * Тип протектора: Симметричный *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 687 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Літня шина Nexen Nblue HD Plus 195/65 R15 91H отримала позитивні відгуки від користувачів завдяки своїм характеристикам. Вона відзначається низьким рівнем шуму та комфортною м'якістю, що робить її ідеальною для автомобілів із жорсткою підвіскою. Шина добре тримає дорогу як на сухій, так і на мокрій поверхні, забезпечуючи високу керованість та стійкість. Користувачі також відзначають хорошу зносостійкість та стійкість до ударів, що робить її надійним вибором для регіональних доріг з нерівностями. Деякі користувачі зауважили, що боковини можуть бути м'якуватими, але загалом шина перевершила очікування і є вигідним вибором за свою ціну.
Переваги

Мінуси

0
2
15
20
хороша модель, сподобалося
31 липня 2024
Потрібно було 2 шини на заміну Bridgestone Turanza, які стояли на авто з 2015 року. Bridgestone виявився не по кишені, тому придивився до Nexen, бо маю зимові шини цього бренду і мені вони сподобались. Дві шини мені вийшли дешевше, ніж одна Bridgestone Turanza. Плюс, відгуки на цю модель більш ніж позитивні.
Ціна. Якість. Малошумність - трошки тихіші на бетонній трасі від Bridgestone Turanza. Комфорт - м’якші від попередніх шин, що є непоганим плюсом, враховуючи, що шина 205/50 R17 на низькому профілі. Економічність - машина стала трохи менше споживати пального при тих самих же параметрах шини. Потрапляв декілька разів в непогані вибоїни, поки що без проблем миналось. Під час дощу проблем з керуванням не виникало: при 110 км/год все ок. З входженням в повороти теж проблем немає.
Візуально, якщо порівнювати з Bridgestone Turanza, то вони виглядають вужчими (хоча, параметри одні і ті ж), а профіль шини більш заокруглений. Оскільки шини м’якші, цікаво на скільки вони будуть зносостійкі?
Владислав Мкористуюся Nexen Nblue HD Plus 205/50 R17 93V кілька місяців
Виробник Корея
11 березня 2020
Дітлахів, хто думає, навіть не думайте! Чудова гума. Щойно виїхав із шиномонтажу здалася жорстка. Через 2 км це було щось. Тиха, стійка, зчеплення з асфальтом чудове. Так, може, не ідеал зовнішнього вигляду, але враховуючи характеристики і ціну можна брати. До речі, 3 з 4х калес відбалансувалися в нуль. Оцінка 5 з 5
Ставилася на шевролі авео, литі диски.
Тиха. Стійка. Балансування.
Можливо м'якувата боковини - час покаже. Зовнішній вигляд не самий.
користуюся Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82H менше місяця
хороша модель, сподобалося
29 вересня 2019
Теж брав кота у мішку, підкупила ціна.
225/60 R17 на Дастер дизель.
На гумі відкатано майже 4 сезони та майже 70000 км. Наступного сезону думаю не вистачить. 70% пробігу регіональними дорогами з її купинами та вибоїнами. З десяток разів ловив серйозні ями, після яких думав гумі та диску хана, але щоразу я помилявся. Нексен та й дастерівча підвіска з усім упоралися. Жодної грижі, пару проколів за весь пробіг. На сирому чорноземі чи глині керованості ніякої, але їде. Стиль їзди не агресивний, тому мене гума повністю влаштовує. Цей комплект закінчиться, знову куплю нексен, але інший розмір 235/55 R17
Відсутні
користуюся Nexen Nblue HD Plus 235/55 R17 99V місяць і більше рекомендую купити обов'язково
Показано 3 з 41 відгуку
ще 10 відгуків