Літня шина point S Summer 195/65 R15 91H
Відео 10Фото 8 |
Виберіть розмір шин
point S Summer 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог point S 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі point S.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити point S Summer 195/65 R15 91H
Усі ціни 16 →Шина Point S Summer S 195/65 R15 91H | 1 999 грн. |
Point S Summer S 195/65 R15 91H | 2 062 грн. |
Point S SUMMER S 195/65 R15 91H (9090117060) | 3 870 грн. |
Летние шины Point S Summer 195/65 R15 91H 1002216098 | 2 426 грн. |
Point S Summer (195/65R15 91H) | 2 038 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації point S Summer 195/65 R15 91H
Ціни на point S Summer 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
point S Summer 195/65 R15 91H | від 1 999 грн. | 16 пропозицій | ||
point S Summer 195/65 R15 91T | від 2 373 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →