Літня шина VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91H
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91H
Усі ціни 29 →Шина Viking ProTech NewGen 195/65 R15 91H | 2 138 грн. |
Viking ProTech NewGen 195/65 R15 91H | 2 233 грн. |
Viking ProTech NewGen 195/65 R15 91H | 2 425 грн. |
Viking ProTech NewGen (195/65R15 91H) | 2 223 грн. |
Летние шины Viking Protech NewGen 195/65 R15 91H 1001800092 | 2 251 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91H
Ціни на VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91H | від 2 099 грн. | 29 пропозицій | ||
VIKING ProTech NewGen 195/65 R15 91V | від 2 220 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →