Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Насадки для зубних щіток   /   Oclean

Насадка для зубної щітки Oclean UC03 2 pcs (6970810556988)

Фото - Насадка для зубної щітки Oclean UC03 2 pcs
Фото 7
Oclean UC03 2 pcs
2 шт.6 шт.
Призначення
для зубної щітки
Кількість насадок
2 шт.
Вид насадки
жорстка овальна
Технологія чищення
звукова
Застосування
щоденне чищення (2D)
Сумісність
усі щітки Oclean для дорослих
Офіційний сайт
oclean.ua
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Маркування виробника
6970810556988

У насадки присутня спеціальна делікатна насадка для чищення язика, яка забезпечує свіже дихання кожен день.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oclean 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oclean.

Купити Oclean UC03 2 pcs

Усі ціни 20 →

Насадка для зубної щітки Oclean Ultra White Clean UC03 2 шт

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
1 199 грн.

Насадка для зубної електрощітки Oclean Ultra White Clean UC03 2 шт (6970810556988)

Виробник: Oclean / Призначення: для зубних електрощіток
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 137 грн.

Oclean 6970810556988

Інноваційні насадки серії Ultra (Clean, White, Gum Care) з технологією FlexFit гарантують м’яке глибоке чищення для унікально... щего відчуття чистоти навіть у важкодоступних місцях. М’яка гума з’єднує стрижень і головку щітки, забезпечуючи гнучке, глибоке і компактне чищення поверхні зубів і важкодоступних ділянок. Високоякісні матеріали Ідеальна сумісність зі всіма моделями щіток Oclean Комплект 2 шт Щетинки DuPont Насадка для чищення язика
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 081 грн.

Насадка для зубної електрощітки Oclean Ultra White Clean UC03 (6970810556988) UA 6970810556988

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Oclean Ultra White Clean UC03 2 шт. (6970810556988) UltraWhiteCleanUC032шт.(6970810556988)

Кількість насадок в комплекті/2|Комплектація/Насадки для зубної щітки|Колір виробника/Білий|Сумісність з зубними щітками та і... щеригаторами/Oclean|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/2 роки|Бренд/Oclean|Вікова група/Для дорослих|Ступінь жорсткості/Жорстка
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Oclean UC03 2 pcs

Модификації Oclean UC03 2 pcs

Ціни на Oclean UC03 2 pcs
Oclean UC03 2 pcs від 1 081 грн.21 пропозиція
Oclean UC03 6 pcs від 2 758 грн.26 пропозицій