Каталог   /   Мелкая бытовая техника   /   Красота и гигиена   /   Электрические зубные щетки   /   Oclean

Электрическая зубная щетка Oclean X Lite

Фото - Электрическая зубная щетка Oclean X Lite
Видео 3Фото 16
Oclean X Lite
Цвет
Типзубная щетка
Технология чисткизвуковая
Комплектация
Кол-во насадок1 шт
Насадкистандартная овальная
Модель сменной насадкиP1C5
Характеристики
Режимов мощности / интенсивности1
Режимов работы щетки5
Режимыежедневная чистка (2D)
деликатная чистка
глубокая чистка
отбеливание
массаж десен
Частота движений / пульсаций72 тыс/мин
Функции и возможности
Таймер
Дисплей
Питание
Источник питанияот аккумулятора
Емкость аккумулятора1100 мАч
Макс. время работы160 мин
Время полного заряда3 ч
Индикатор зарядки
Зарядка от USB-порта / Type-C /
Общее
Габариты256x26x26 мм
Вес100 г
Официальный сайтoclean.ua
Дата добавления на E-Katalogсентябрь 2025
Тихая работа до 45 дБ.

Современная звуковая электрическая зубная щетка с цифровым дисплеем и расширенным набором режимов для комплексного ухода за полостью рта. Звуковая технология обеспечивает частоту колебаний до 72000 движений в минуту, что позволяет эффективно разрушать бактериальную пленку и удалять налет даже из труднодоступных участков между зубами. Пять специализированных режимов работы охватывают все потребности в уходе: от бережной чистки чувствительных зубов до интенсивного отбеливания и массажа десен для улучшения микроциркуляции крови.

Электрическая зубная щетка Oclean X Lite оснащена информативным дисплеем, отображающим выбранный режим и другие параметры работы, что делает процесс чистки более контролируемым. Встроенный таймер помогает соблюдать рекомендованную продолжительность процедуры для каждой зоны полости рта. Литий-ионный аккумулятор емкостью 1100 мАч обеспечивает до 160 минут непрерывной работы, чего хватает примерно на два месяца ежедневного использования при стандартной двухминутной чистке дважды в день. Зарядка через современный разъем Type-C занимает всего 3 часа, а индикатор зарядки информирует о состоянии батареи. Компактные размеры 256x26x26 мм и вес всего 100 граммов обеспечивают удобный хват и маневренность при чистке, а стандартная овальная насадка P1C5 подходит для большинства пользователей.

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Oclean 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Oclean.

Купить Oclean X Lite

Все цены 12 →

Зубна щітка Oclean X Lite Grey (6970810555981)

Призначення: доросла / Система живлення: акумулятор / Технологія чищення: звукова / Тип: Зубна щітка
ЦифраС нами 9 лет
(Киев)
Пожаловаться
2 049 грн.

Зубна щітка Oclean X Lite Grey (6970810555981)

Призначення: доросла / Система живлення: акумулятор / Технологія чищення: звукова / Тип: Зубна щітка
Stls.storeС нами более 10-ти лет
(Киев)
Пожаловаться
2 099 грн.

Електрична зубна щітка Oclean X Lite Grey

Електрична зубна щітка Oclean X Lite Grey — сучасний пристрій для ефективної гігієни порожнини рота. Обладнана ультразвуковим... ещемотором, вона забезпечує до 40 000 рухів у хвилину для глибокого очищення зубів і ясен, зменшуючи ризик карієсу та пародонтозу. Три режими роботи — стандартний, щадний та інтенсивний — дозволяють персоналізувати процес догляду. Сенсор сили натиску сприяє безпечному використанню, запобігаючи травмам ясен. Водонепроникність рівня IPX7 забезпечує безпечне застосування під час миття або у ванній. Автономність до 40 днів роботи на одному заряді з швидкою зарядкою за 3 години робить цю модель ідеальною для подорожей та щоденного використання. Простий дизайн у сірому кольорі, легкий і компактний корпус дозволяє зручно брати щітку з собою. Відсутність Bluetooth і мобільних додатків робить управління максимально інтуїтивним, але функції індикації заряду та таймера підвищують комфорт користування. Це ефективний і надійний засіб для підтримки здорової усмішки, який поєднує сучасні технології, довговічність і зручність у щоденній гігієні порожнини рота.
Redprice.saleС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
2 451 грн.

Електрична зубна щітка Oclean X Lite Blue

Електрична зубна щітка Oclean X Lite Blue — компактна звукова щітка для щоденної гігієни, що поєднує м’яке і ретельне очищенн... ещея зубів зі зручністю використання: звукова технологія ефективно видаляє наліт навіть у важкодоступних місцях, вбудований датчик тиску попереджає про надмірне натискання, а таймер допомагає дотримуватися рекомендованого часу чищення; пристрій живиться від
Semtech.com.uaМенее года
(Луцк)
Пожаловаться
2 896 грн.

Oclean X Lite електрична зубна щітка Grey 1 кс

Oclean X Lite, 1 кс, Ультразвукова зубна щітка для жінок, Стоматологічний догляд майбутнього вже тут. Ультразвукова зубна щіт... ещека Oclean X Lite забезпечить вам не тільки ефективне, а ще й дуже приємне чищення зубів. Завдяки великому розумному дисплею та 5 режимам чищення вона є ідеальним вибором для щоденного догляду за ротовою порожниною. Під час кожного чищення інтелектуальний алгоритм відстежуватиме весь процес, допомагаючи вам досягти результатів, які похвалив би навіть ваш стоматолог. Із цією щіткою ви отримаєте не тільки сяйну усмішку, а й упевненість, що ви якнайкраще дбаєте про свої зуби. Властивості: поєднує інноваційні технології для ідеальної гігієни порожнини рота забезпечує ефективне видалення зубного нальоту й догляд за яснами адаптує процес чищення до індивідуальних потреб користувача контролює та оцінює ефективність чищення не потребує частого підзаряджання завдяки акумулятору з великим ресурсом роботи можна безпечно користуватись у душі Технічна специфікація: мотор Maglev із високою продуктивністю чищення – 72 000 рухів на хвилину насадка зі щетиною Dupont™ Diamond – W-подібні щетинки ефективно видаляють зубний наліт, у комплект входить очищувач язика великий кольоровий дисплей – відображає інформацію про чищення зубів гіроскопічний сенсор і спеціальний алгоритм – фіксують очищення 8 ділянок зубів на основі рухів щітки 5 режимів чищення – Daily Cleaning (2,5 хв), Deep Cleaning (2,5 хв), Whitening Cleaning (2,5 хв), Massage Soothing (2 хв), Sensitive Gum Care (2 хв) попереджає про необхідність змінити місце чищення і низький рівень заряду акумулятора можливість створення додаткової схеми чищення зубів працює до 40 днів на одному заряді, швидке заряджання за 3 години клас водонепроникності – IPX7 Комплектація: корпус щітки Oclean X Lite + насадка зарядний кабель USB-C інструкція користувача
Notino.uaС нами 1 год
(Киев)
Пожаловаться
2 640 грн.
eще 7 предложений

Динамика цен на Oclean X Lite

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная
Видеообзоры