Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Спортивне харчування   /   Креатин   /   Olimp

Креатин моногидрат Olimp Rocky Athletes Creatine 250 г

Фото - Креатин Olimp Rocky Athletes Creatine 250 г
Olimp Rocky Athletes Creatine 250 g
200 г250 г
Вид
креатин
Форма випуску
порошок
Упаковка
банка
Вага
250 г
Кількість порцій
71 шт.
Порція
3.5 г
Денна норма
3.5 р/день
Країна походження бренду
Польща
Офіційний сайт
olimpsport.com
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimp 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimp.

Купити Olimp Rocky Athletes Creatine 250 г

Креатин моногідрат Olimp Rocky Athletes Creatine 250 г, Bubble gum

Маркетплейс: Rozetka.ua  NOTORIOUS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
660 грн.

Креатин моногідрат Olimp Rocky Athletes Creatine 250 г, Watermelon

Маркетплейс: Rozetka.ua  NOTORIOUS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Креатин OLIMP Rocky Athletes Creatine (250 г, bubble gum)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Wellness Life З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
770 грн.

Динаміка цін на Olimp Rocky Athletes Creatine 250 г

Модификації Olimp Rocky Athletes Creatine

Ціни на Olimp Rocky Athletes Creatine
Olimp Rocky Athletes Creatine 200 гвід 582 грн.13 пропозицій
Olimp Rocky Athletes Creatine 250 гвід 660 грн.3 пропозиції