Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Диктофони й рекордери   /   Olympus

Диктофон Olympus WS-882

Фото - Диктофон Olympus WS-882
Фото 11
Olympus WS-882
Основне
Типрекордер
Вбудована пам'ять4 ГБ
Слот для карт пам’яті
Тип карт пам'ятіmicroSDHC
Макс. об'єм карти пам'яті32 ГБ
Запис
Тип мікрофонастерео (A/B)
Мікрофонвбудований/зовнішній
Роз'єм зовнішнього мікрофонаmini-Jack 3.5 мм
Формат записуMP3
Макс. якість запису (MP3)128 Кбіт/с
Максимальний час запису1040 год / при 8 Кбіт/с /
Частотний діапазон70 – 17000 Гц
Функції та можливостізміна чутливості мікрофону
зміна якості запису
голосова активація запису
мітки запису
Додатково
Додаткові можливостіпідключення до комп'ютера / вбудований конектор /
MP3-плеєр
вбудований динамік
вихід на навушники
Інше
РК дисплей
Підсвічування дисплея
Джерело живлення2xAAA
Індикатор заряду батарей
Габарити (ВхШхТ)111x39x18 мм
Вага77 г
Офіційний сайтasia.omsystem.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2023
Шумопридушення. Балансування гучності голосів під час відтворення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.

Купити Olympus WS-882

Усі ціни 11 →

Диктофон Olympus WS-882

Диктофон Olympus WS-882 Olympus WS-882 — це компактний і потужний цифровий диктофон, створений для високоякісного запису гол... щеосу. Підтримка MP3 та LPCM-запису забезпечує чисте звучання, що робить пристрій ідеальним вибором для студентів, журналістів та професіоналів. Компактні розміри та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс гарантують зручність використання, а інтелектуальний автоматичний режим
Lanota.com.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
7 499 грн.

Диктофон Olympus WS-882 (4 ГБ) з мікрофоном ME-52

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
6 146 грн.

Цифровий диктофон Olympus WS-882 (4GB)

Цифровий диктофон Olympus WS-882 з обсягом пам'яті 4GB забезпечує високоякісний запис звуку завдяки інтелектуальному автомати... щечному режиму, що регулює чутливість мікрофона для оптимальної якості в різних умовах. Це дозволяє чітко фіксувати мову як у великих приміщеннях, так і поблизу, зменшуючи або підвищуючи чутливість відповідно до ситуації. Пристрій підтримує тривалий час
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 942 грн.

Цифровий диктофон Olympus WS-882 (4GB)

Цифровий диктофон Olympus WS-882 (4GB) — компактний пристрій для чіткого голосового запису в лекціях, інтерв’ю, нарадах і дик... щетуванні; оснащений інтелектуальним автоматичним режимом, що підлаштовує чутливість мікрофона для мінімізації шумів і оптимізації віддалених голосів, також доступний ручний режим для тонкого налаштування; вбудована пам’ять 4 ГБ дозволяє зберігати тривалі
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
3 938 грн.

OM System Диктофон OM System WS-882 4GB Silver (V420330SU000)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
4 299 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Olympus WS-882

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна