Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Велосипеди та аксесуари   /   Аксесуари до велосипедів   /   Велоліхтарі   /   ONRIDE

Велоліхтар ONRIDE Edge 20 (6931610367)

Фото - Велоліхтар ONRIDE Edge 20
ONRIDE Edge 20
Тип
велофара
Діодів
1 шт.
Світловий потік
800 лм
Режимів роботи
5
Режимів яскравості
3
Джерело живлення
акумулятор
Вага велоліхтаря
100 г
Зарядка через USB-порт
+
Індикатор заряду батареї
Матеріал корпуса
пластик
Захист від вологи
IPX4
Кріплення
гнучке
Швидкознімне кріплення
Дата додавання на E-Katalog
травень 2023
Маркування виробника
6931610367

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONRIDE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONRIDE.
Як вибрати потужний велосипедний ліхтарХороші велоліхтарі дозволяють добре бачити дорогу та бути помітним для інших учасників дорожнього руху.

Купити ONRIDE Edge 20

Фара ONRIDE Edge 20 (чорний) 6931610367

Дивно компактний передній світло в легкому водозахищеного корпусі. Один потужний світлодіод забезпечує вихід світла до 800 Люмен і харчується від вбудованого літій-полімерного акумулятора, який заряджається від USB. Характеристики: Джерело світла: 1 x Світлодіод Cree LED Світловий потік: 800 Люмен Елеме... щент живлення: Вбудований Li-Pol акумулятор Режими роботи:
Velomarket.org.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
750 грн.

Фара ONRIDE Edge 20 (чорний) 6931610367

Напрочуд компактне переднє світло в легкому водозахищеному корпусі. Один потужний світлодіод забезпечує вихід світла до 800 Люмен та живиться від вбудованого літій-полімерного акумулятора, який заряджається від USB. Характеристики: Джерело світла: 1 x Свтілодіод Cree LED Світловий потік: 800 Люмен Елемент... щеживлення: Вбудований Li-Pol акумулятор Режими роботи:
Velotime.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
680 грн.

Велофара Onride Edge 20 (500 lm, 2400 mAh)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ForRider З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
840 грн.

Фара передня Onride Edge 20 (1085-6931610367)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TI TRAVEL MARKET З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
880 грн.

Динаміка цін на ONRIDE Edge 20

Відеоогляди