Циркуляційний насос Optima OP25-80/180 8 м
1 1/2"
180 мм
Фото - Циркуляційний насос Optima OP25-80/180 8 м 1 1/2" 180 мм
Відео 1Фото 5
Optima OP25-80/180 8 м
1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:9000 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:150 Вт
Швидкостей:3 шт.
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики OP25-80/180
Основне
Основне призначеннядля систем опалення
Конструкціяодинарний
Принцип діївідцентровий
Тип ротора"мокрий"
Робочі характеристики
Продуктивність9000 л/год
Макс. напір8 м
Мін. t рідини10 °С
Макс. t рідини110 °С
Функції3 швидкості
Двигун
Напруга мережі220 В
Тип двигунаасинхронний
Розміщення валагоризонтально
Матеріал валуметалокераміка
Підключення
З'єднаннярізьба
Розташування отворівспіввісно
Інше
Матеріал корпусачавун
Матеріал робочого колесапластик
Країна походження брендуПольща
Клас захистуIP44
Клас ізоляціїH
Дата додавання на E-Katalogтравень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Купити Optima OP25-80/180 8 м
Усі ціни 17 →
Насос циркуляційний Optima OP25-80 180мм + гайки, + кабель з вилкою 8694900303655
Bom.com.uaМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Optima Насос циркуляційний Optima OP25-80 180мм + гайки, + кабель з вилкою
Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Насос циркуляційний Optima OP25-80 180мм + гайки, + кабель з вилкою (000011417)
In-ua.comЗ нами 4 роки
Насос циркуляційний OPTIMA з мокрим ротором OP25-80/180 250Вт 7.5м³/ч Hmax 8м 1 1/4" 000011417 gz-000011417
Drop.uaЗ нами 2 роки
Гарантія: 24 міс. від виробника
Optima Optima OP25-80 180
Однофазный циркуляционный насос Optima OP25-80 180 используется в отопительных системах с принудительным движением теплоносит... щееля закрытого и открытого типа. Данная модель имеет асинхронный двигатель 150 Вт с возможностью регулирования скорости в трех режимах. Купить циркуляционный насос Optima OP25-