Рюкзак Osprey Syncro 20 20 л
![]() |
Osprey Syncro 20 12 л20 л |
|
Призначений для активного відпочинку рюкзак спеціалізованого бренду Osprey - це модель вищого цінового сегмента. Використовувати її рекомендується для нетривалих піших походів або занять спортом, в тому числі їзди на велосипеді, гірських прогулянок (хайкінга) і т.д. За комфортну посадку і рівномірний розподіл навантажень відповідальна фірмова підвісна система AirSpeed з анатомічною спинкою і підвісною вентильованою сіткою.
Також є грудна стяжка і поясний ремінь BioStretch. Рюкзак Osprey Syncro 20 є найбільш місткою версією в рамках своєї лінійки, а його 20-літровий об'єм дозволяє розмістити різні необхідні речі. Основне відділення доповнюється верхнім і бічними кишенями. У першому є м'яка підкладка, тому тут пропонується переносити цінні речі (смартфон, навігатор, окуляри), а другі — призначені для пляшок. До фішок оснащення моделі відноситься наявність дощовика, виведення під питну систему (модель сумісна з фірмовими гідраторами Osprey Hydraulics), кріплення для велошлема LidLock і петель для фіксації спорядження. Ще варто виділити світловідбиваючі елементи і бічні стяжки для регулювання об'ємів і «утяжки» вмісту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.

Купити Osprey Syncro 20 20 л
Рюкзак Osprey Syncro 20, (20L), raven black 009.4362 | 8 200 грн. | ![]() |
Рюкзак Osprey Syncro 20 (009.4362) 009.4362 | 8 200 грн. |
| 6 499 грн. | ![]() |
Модификації Osprey Syncro 20
| Ціни на Osprey Syncro 20 |
|---|---|---|---|---|
| Osprey Syncro 12 12 л | від 5 680 грн. | 4 пропозиції | ||
| Osprey Syncro 20 20 л | від 6 499 грн. | 3 пропозиції | ||
- Модель Syncro 20 S/M — загальний об'єм 18 літрів, вага 830 грам
- Модель Syncro 20 M/L — загальний об'єм 20 літрів, вага 870 грам