Рюкзак Osprey Talon 22 22 л
![]() |
Osprey Talon 22 22 л33 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати рюкзак для походуОб'єм, підвісна система, кишені та інші критерії вибору рюкзака для походу

Що повинен мати гарний міський рюкзак?Вибираємо рюкзак для міста: головні ознаки класної моделі
Купити Osprey Talon 22 22 л
Усі ціни 15 →Рюкзак Osprey Talon 22, (22L) green canopy/pine leaf 009.4077 | 7 640 грн. | ![]() |
Туристичний рюкзак Osprey Talon 22 Green (009.4077) 009.4077 | 7 640 грн. |
Рюкзак Osprey Talon 22 (009.4077) 009.4077 | 7 640 грн. |
| 7 640 грн. | ![]() |
| 7 640 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Osprey Talon 22
| Ціни на Osprey Talon 22 |
|---|---|---|---|---|
| Osprey Talon 22 22 л | від 7 640 грн. | 15 пропозицій | ||
| Osprey Talon 33 33 л | від 7 799 грн. | 5 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →