Смеситель Paffoni Jo JO075CR
Фото 3 |
Paffoni Jo JO075CR |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Jo JO075CR
Все цены 11 →Змішувач для раковини Paffoni Jo хром JO075CR з донним клапаном | 7 212 грн. |
Змішувач для раковини Paffoni Jo (колір - хром), з донним клапаном JO075CR | 7 212 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PAFFONI JO чорний латунь з донним к | 9 657 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni JO 075 NO чорний матовий JO075NO | 9 376 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni JO 075, чорний матовий (JO 075NO) | 9 376 грн. |
eще 6 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →