Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Perla

Змішувач Perla Larry PSH2502

Фото - Змішувач Perla Larry PSH2502
Perla Larry PSH2502
Колір
Призначеннядля кухні
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Формадугоподібний
Пружинний (гнучкий)
Поворотний
Кут повороту360 °
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Підведення водишланги
G 1/2"
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром з чорним
Висота змішувача539 мм
Країна походження брендуЧехія
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perla 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perla.

Купити Perla Larry PSH2502

Змішувач для кухні Perla Larry хром PSH2502

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 714 грн.

Perla Perla Larry Chrome/Black PSH2502

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 105 грн.

Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом PERLA Larry чорний латунь PSH2502

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 183 грн.

Динаміка цін на Perla Larry PSH2502