Літня шина Pirelli Scorpion 235/50 R18 101V
![]() |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion 235/50 R18 101V 235/50 R18 101 V 235/50 R18 101 Y |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Pirelli Scorpion 235/50 R18 101V
Усі ціни 25 →| 7 059 грн. |
Pirelli Scorpion (235/50R18 101V XL) | 6 910 грн. | ![]() |
Лiтня шина PIRELLI Scorpion 235/50R18 101V XL | 6 939 грн. | ![]() |
PIRELLI Лiтня шина PIRELLI Scorpion 235/50R18 101V XL | 7 044 грн. |
| 7 563 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Pirelli Scorpion 235/50 R18 101V
| Ціни на Pirelli Scorpion 235/50 R18 101V |
|---|---|---|---|---|
| Pirelli Scorpion 235/50 R18 101V | від 6 543 грн. | 25 пропозицій | ||
| Pirelli Scorpion 235/50 R18 101Y | від 8 024 грн. | 7 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →