Літня шина Pirelli Scorpion 285/45 R20 112H Volvo
![]() | Купити! Pirelli Pirelli Scorpion 285/45 R20 112H XL Elect VOLMashyna.in.uaЗ нами 6 років (Рава-Руська) Поскаржитись |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion 285/45 R20 112H Volvo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Модификації Pirelli Scorpion 285/45 R20 112H Volvo
| Ціни на Pirelli Scorpion 285/45 R20 112H Volvo |
|---|---|---|---|---|
| Pirelli Scorpion 285/45 R20 112H | від 12 060 грн. | 4 пропозиції | ||
| Pirelli Scorpion 285/45 R20 112H Volvo | від 12 050 грн. | 1 пропозиція | ||
| Pirelli Scorpion 285/45 R20 112V | від 18 562 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pirelli Scorpion 285/45 R20 112Y | від 12 454 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →