Литий диск AEZ Steam 8,5x20/5x108 ET47 DIA63,4
Відео 1Фото 11 | від 9 812 до 16 150 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації AEZ Steam 93
Характеристики
AEZ Steam 8,5x20/5x108 ET47 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Steam 8,5x20/5x108 ET47 DIA63,4
Сортувати
AEZ Steam R20 W8.5 PCD5x108 ET47 DIA63.4 MATT GRAPHITE | 16 150 грн. |
Aez Steam 8.5x20 5x108 ET47 DIA63.4 GR | 10 170 грн. |
AEZ Steam (8.5J x 20 5x108 ET47 DIA63.4) На замовлення з Європи. | 9 812 грн. |
Aez Steam 8.5x20 5x108 ET47 DIA63.4 GM | 10 170 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі