Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Pirelli

Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 2 295/40 R21 111V

Фото - Шини Pirelli Scorpion Winter 2 295/40 R21 111V
Відео 8Фото 3
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 2 295/40 R21 111V
295/40 R21
111
V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
295 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
21 "
Індекс навантаження
111
Індекс швидкості
V
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
B
Зчеплення на мокрій дорозі
A
Рівень шуму
72 дБ
Офіційний сайт
pirelli.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.

Купити Pirelli Scorpion Winter 2 295/40 R21 111V

Усі ціни 17 →

Pirelli Scorpion Winter 2 295/40 R21 111V XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
15 183 грн.

Pirelli Scorpion Winter 2 (295/40R21 111V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
14 968 грн.

Pirelli Scorpion Winter 2 (295/40R21 111V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
10 180 грн.

Pirelli Scorpion Winter 2 295/40 R21 111V

Бренд - Pirelli;Профіль - 40;Діаметр - 21;Сезон - Зимові;Тип авто - Позашляховик;Індекс швидкості - V;Посилення - XL;Ширина -... ще295;Індекс навантаження - 111;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
15 068 грн.

Pirelli Scorpion Winter 2 (295/40R21 111V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
10 573 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Pirelli Scorpion Winter 2 295/40 R21 111V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Pirelli Scorpion Winter 2 295/40 R21 111V

Ціни на Pirelli Scorpion Winter 2 295/40 R21 111V
Pirelli Scorpion Winter 2 295/40 R21 111V від 10 180 грн.17 пропозицій
Відеоогляди