Литий диск Replay PR26 11x21/5x130 ET58 DIA71,6
від 5 970 до 7 138 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):58 мм |
Модифікації Replay PR26 2
Характеристики
Replay PR26 11x21/5x130 ET58 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replay PR26 11x21/5x130 ET58 DIA71,6
Сортувати
Replay PR26 11,0x21/5x130 D71,6 ET58 GMF | 5 970 грн. |
Replay PR26 11x21 5x130 ET58 DIA71.6 GMF | 6 740 грн. |
Replay PR26 11x21 5x130 ET58 DIA71.6 GMF | 6 337 грн. |
Replay Replay PR26 11x21 5x130 ET58 DIA71.6 GMF | 6 222 грн. |
Диски Replay Porsche PR26 GMF R21 W11 PCD5x130 ET58 DIA71,6 ID21237 | 6 154 грн. |
Диск Replay PR26 11x21 5x130 ET58 DIA71.6 GMF | 7 138 грн. |
Закрити
Схожі