Литий диск Zorat BK5755 9x21/5x120 ET45 DIA72,6
від 10 537 до 12 930 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Zorat BK5755 2
Характеристики
Zorat BK5755 9x21/5x120 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5755 9x21/5x120 ET45 DIA72,6
Сортувати
Литые диски ZW Land Rover (BK5755) R21 W9 PCD5x120 ET45 DIA72.6 (black) 10 | 10 985 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5755 R21 W9 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Black | 11 381 грн. |
Zorat Wheels BK5755 9x21 5x120 ET45 DIA72.6 Black | 11 750 грн. |
ZW BK5755 9,0x21/5x120 D72,6 ET45 BLACK | 10 706 грн. |
ZW BK5755 (R21 W9.0 PCD5x120 ET45 DIA72.6) черный | 11 601 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Схожі