Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові системи   /   Platinum

Душова система Platinum T 76

Фото - Душова система Platinum T 76
Platinum T 76
Колір
Типдушова система
Верхній душ (тропічний)
Розміри200 мм
Налаштувань струменю1 шт.
Формаквадратна
Ручний душ (душова лійка)
Налаштувань струменя1 шт.
Довжина шланга150 см
Змішувач
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Виливкласичний
Поворотний вилив
Диверторважільний
Комплектація
Комплектаціяручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний)
змішувач
стійка / штанга
душовий шланг
кріплення ручного душу
Кріплення ручного душуна корпусі/стійці
Інше
Розміри панелі / стійки730-1017x340 мм
Телескопічна стійка
Матеріалнержавіюча сталь / SUS 304 з АСБ-пластиком /
Покриття корпусачорний
Країна походження брендуУкраїна
Гарантія виробника1 рік
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2023
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.

Купити Platinum T 76

Усі ціни 7 →

Душовий гарнітур Platinum T76

- Тип: душова система - Верхній душ (тропічний): душова система - Розміри: 200 мм - Налаштуван... щеь струменю: 1 шт - Форма: квадратна - Ручний душ (душова лійка): квадратна - Налаштувань струменя: 1 шт - Довжина шланга: 150 см - Змішувач: 150 см - Тип змішувача: одноважільний (джойстик) - Вилив: класичний - Дивертор: важільний - Комплектація:
Eldom.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 874 грн.

Душова колона чорна Platinum T 76

Маркетплейс: Rozetka.ua  BuildEasy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 552 грн.

Душова колона чорна Platinum T 76

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sanavero З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 830 грн.

Душовий гарнітур Platinum T76

Маркетплейс: Rozetka.ua  edom З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 364 грн.

Душева колона чорна Platinum T 76 (00120838)

Маркетплейс: Rozetka.ua  hausformula З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 573 грн.

Душова система Platinum T76 чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  GoodVille З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 297 грн.

Душова колона чорна Platinum T 76

Маркетплейс: Rozetka.ua  Trade-Pro З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 242 грн.

Динаміка цін на Platinum T 76