Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові системи   /   WEZER

Душова система WEZER PRO16-02

Фото - Душова система WEZER PRO16-02
Фото 7
WEZER PRO16-02
Колір
Типдушова система
Верхній душ (тропічний)
Розміри200 мм
Налаштувань струменю1 шт.
Формаквадратна
Ручний душ (душова лійка)
Розміри100 мм / 80x100 мм /
Налаштувань струменя1 шт.
Довжина шланга150 см
Змішувач
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Виливкласичний
Поворотний вилив
Довжина виливу155 мм
Диверторважільний
Комплектація
Комплектаціяручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний)
змішувач
стійка / штанга
душовий шланг
кріплення ручного душу
Кріплення ручного душуна корпусі/стійці
Інше
Розміри панелі / стійки1250x340 мм
Матеріалнержавіюча сталь
Покриття корпусанержавіюча сталь
чорний
Країна походження брендуКитай
Дата додавання на E-Katalogберезень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WEZER 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WEZER.

Купити WEZER PRO16-02

Усі ціни 25 →

Душова система WEZER із верхнім душем та виливом нержавіюча сталь чорна PRO16-02-BLACK

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
5 057 грн.

Душева система WEZER PRO16-02, поворотний вилив - перемикач на лійку/душ, нержавіюча сталь 1034676

Душова система WEZER PRO16-02 - це універсальне і функціональне рішення для вашої ванної кімнати. Вона виконана з нержавіюч... щеої сталі з матовим або хромованим покриттям, що надає їй стильний і сучасний вигляд. Система оснащена тропічним душем, ручною лійкою, змішувачем і поворотним виливом, що дає змогу вам насолоджуватися різними режимами душу та зручно користуватися раковиною.
Plum-bing.com.uaМенше року
(Одеса)
Поскаржитись
3 600 грн.

Душевая система Wezer PRO16-02-BLACK, излив - переключатель на лейку, 3-функции, черный

Душевая система Wezer PRO16-02-BLACK, излив - переключатель на лейку, 3-функции, черныйВостребованность душевых систем Wezer... щена рынке обуславливается не только их доступной стоимостью. На это также влияют и такие их преимущества как:надежность - все изделия проходят контроль на всех этапах создания;качество - производство изделий осуществляется с помощью передового оборудования;гарантия и
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
5 894 грн.

Душова система Wezer з виливом PRO16-02-GUNGREY нержавіюча сталь, Нержавіюча сталь

Маркетплейс: MAUDAU  Aquafavorit З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 087 грн.

PRO16-02-GUNGREY душова система 3х фунц. нерж. сталь

Маркетплейс: Rozetka.ua  БИНГО З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 728 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на WEZER PRO16-02